سرور HP

این مورد را ارزیابی کنید
(2928 رای‌ها)

 خرید و فروش سرور اچ پی HP

Ml server bl server Dl server

 

خرید سرور اچ پی HP بحثی هست که شرکت ساپرا در آن جزو قدیمی های ایران هست خرید سرور اچ پی HP با بهترین قیمت و کارایی و کیفیت را از ساپرا صنعت بخواهید فروش سرور اچ پی هم اکنون در وب سایت های ما در حال انجام است

خرید سرور اچ پی HP - خرید سرور اچ پی HP - خرید سرور اچ پی HP

شرکت ساپرا صنعت ارِائه دهنده انواع محصولات اچ پی و تامین کننده قطعات شبکه و سرور اچ پی می باشد مهترین معیار های که در خرید سرور اچ پی باید در نظر گرفت نوع انتخاب سرور اچ پی مورد نظر میباشد سرور اچ پی درای یک زیر ساخت قوی با قابلیت انعطاف پذیری بالا می باشد که در زمینه فروش سرورهای اچ پی بسیار موفق بوده است ، و موجب افزایش کارایی شده و دنیای جدیدی را به زیر ساخت های شما خواهد داد، شرکت ساپرا صنعت ارائه دهنده در زمینه های فروش سرورهای اچ پی با گارانتی معتبر و جدیدترین نسل سرورهای اچ پی از نسل دهم سرور های اچ پی ، نسل نهم سرورهای اچ پی و نسل های هشتم سرورهای اچ پی ، نسل هفتم سرورهای اچ پی می باشد.

خرید سرور اچ پی HP - خرید سرور اچ پی HP - خرید سرور اچ پی HP

همچنین زمینه استفاده از فناوری های جدید در آینده را نیز فراهم خواهدکرد و شما میتوایند با یک انتخاب مناسب از سرور های اچ پی برای چند سال اینده نیاز های سازمان خود را تامیین کنید. فروش سرور اچ پی کار ماست و سرورهای HP همواره جزء پرفروشترین محصولات بوده و شرکت ساپرا صنعت دارای نمایندگی فروش سرورهای اچ پی و همچنین دارای یک مرکز فروش سرور اچ پی در ایران می باشد.

ساپرا ارائه دهنده انواع سرور HP با نسل های پرولینت سرور جی8 ، پرولینت سرور جی9 و گارانتی اصلی اچ پی را در ایران برعهده دارد .

خرید سرور اچ پی HP - خرید سرور اچ پی HP - خرید سرور اچ پی HP

این سرورها به همراه مجموعه ای از ابزارهای مختلف برای مدیریت ، ذخیره سازی اطلاعات و تچهیزات جانبی، قابلیت ارائه سرویس های مورد نیاز برای سازمانها و محیط های کاری با کیفیت فوق را دارا می باشد سرور های اچ پی به سه دسته تقسیم می شوند .سرورهای رده Proliant به سه گروه Rackmount و Tower و Blade تقسيم شده اند. سرورهای Tower و Rackmount در مدلهای۱۰۰، ۳۰۰ و ۵۰۰ ارائه شده لست. در ادامه به معرفی هر گروه از سرورهای سری اچ پی Proliant می پردازيم.

 خرید و فروش سرور اچ پی HP

دسته اول سرور های Tower اچ پی میباشد که شامل سری سرور های ML اچ پی میشوند.. بهترین مزیت سرورهای ML اچ پی عدم وابستگی انها به رک یوده و میتوانید در شرکت های معمولی و کوچک انتخاب مناسبی باشد اگر نیاز باشد می‌توان سرور های ML اچ پی را نیز در داخل رك قرار داد.

server1


دسته دوم سرورهای Blade اچ پی میباشد سرورهای Blade اچ پی كه حالت تيغه‌ای دارند، به صورت كاملا فشرده و ماژولار طراحی شده اند. شرکت ساپرا صنعت در زمینه فروش سروهای اچ پی Blade نیز فعال میباشدو   با داشتن قابلیت پیکربندی این امکان را به شما می دهد تا سروراچ پی مخصوص کسب و کارتان را مشخص کرده و آن را انتخاب کنید . شرکت ساپرا صنعت دارای سابقه ای درخشان در امر فروش سرور های اچ پی در ایران می باشد و با تضمین و گارانتی ارائه دهنده بهترین سری از سرورهای اچ پی میباشد این گروه با بهره مندی از اساتید مجرب در زمینه سرور اچ پی و با مشاوره رایگان امکان بهترین بهره وری سروره های اچ پی را فراهم میکند و یکی از بزرگترین مرکز تامین سرور های اچ پی اورجینال می باشد .نحوه قرارگيری سرورهای Blade  اچ پی در رك به صورت مجموعه ای بوده و تعداد ۸ يا ۱۶ عدد از آنها در محفظه های مخصوصی با عنوان C7000 و C3000 قرار گرفته و داخل رك نصب می‌شو ند. قابليت انعطاف بالا و ساختار متفاوت، موجب كاهش هزينه های ديتا سنترها و بالا رفتن كيفيت سرويس دهی شده است.

server2

دسته سوم از سرورهای اچ پی که جزء پرفروش ترین سرو های اچ پی در ایران و دنیا میباشد سری سرور های DL اچ پی می باشد.اين گروه از سرورها ی اچ پی ،سرورهايی با سايز متوسط هستند كه قابليت انعطاف و مديريت پذيری بالايی دارند. همچنين برای محيطهای با تعداد زياد سرور اچ پی مناسب هستند و جهت استفاده بايد داخل رك قرار گيرند. در اين گروه از سرورها می توان به مدلهای سری DL100اچ پی ، DL300 اچ پی، DL500 اچ پی، اشاره نمود. البته از این نوع سری اچ پی DL380 یکی از پرفروش ترین مدل ها در ایران میباشد و بسته به محیطی های که دارای رک میباشند بسیار انتخاب مناسبی میباشد و شاید اين گروه از سرورها برای پشتيبانی از ميزان حافظه ديسك و I/O بالا طراحی شده اند.در بخشهای مختلف از جمله سايتها، ديتا سنترها و ... مي توان از آنها استفاده نمود


server3

سرورهای HP همواره جزء پرفروش ترین محصولات برای زیرساخت های شبکه محسوب می شود. شرکت ساپرا صنعت ارِائه دهنده انواع محصولات HP و تامین کننده قطعات شبکه ، سرور اچ پی و استوریج HP می باشد مهترین معیار هایی که در خرید سرور HP باید در نظر گرفت مدل سرور اچ پی مورد نظر میباشد که به سه دسته تقسیم میشوند که در ادامه مورد بررسی قرار میدهیم. سرورهای HP درای یک زیر ساخت قوی با قابلیت انعطاف پذیری بالا می باشد که در زمینه فروش سرورهای HP بسیار موفق بوده است ، و موجب افزایش کارایی شده و دنیای جدیدی را به زیر ساخت های شما خواهد داد، شرکت ساپرا صنعت ارائه دهنده در زمینه های فروش سرورهای اچ پی با گارانتی معتبر و جدیدترین نسل سرورهای HP از نسل دهم سرور های اچ پی ، نسل نهم سرورهای HP و نسل های هشتم سرورهای اچ پی ، نسل هفتم سرورهای اچ پی می باشد که هر نسل از سرورهای HP دارای ویژگی های خاص خود میباشد که در هنگام خرید سرور های HP باید مورد توجه قرار بگیرد . همچنین زمینه استفاده از فناوری های جدید در آینده را نیز فراهم خواهدکرد و شما میتوایند با یک انتخاب مناسب از سرور های HP برای چند سال اینده نیاز های سازمان خود را تامین کنید.

فروش سرور اچ پی خرید سرور اچ پی از شرکت ساپرا صنعت دارای نمایندگی فروش سرور اچ پی و همچنین دارای یک مرکز فروش سرورهای اچ پی در ایران تهران

سرورهای HP همواره جزء پرفروشترین محصولات بوده و شرکت ساپرا صنعت دارای نمایندگی فروش سرورهای HP و همچنین دارای یک مرکز فروش سرورهای اچ پی در ایران می باشد می باشد و ارائه دهنده انواع سرور HP با نسل های پرولینت سرور جی8 ، پرولینت سرور جی9 و گارانتی اصلی اچ پی را در ایران برعهده دارد شرکت ساپراصنعت ضمن ارائه قطعات اصلی  (Original ) با همکاری شرکتهای معتبر داخلی و خارجی و با ارائه پشتیبانی ، پاسخگوی نیازهای مشتریان خود در سراسر ایران می باشد.

خرید سرور اچ پی HP - خرید سرور اچ پی HP - خرید سرور اچ پی HP

سرورهای اچ پی به همراه مجموعه ای از ابزارهای مختلف برای مدیریت ، ذخیره سازی اطلاعات و تجهیزات جانبی، قابلیت ارائه سرویس های مورد نیاز برای سازمانها و محیط های کاری با کیفیت فوق را دارا می باشد سرور های اچ پی به سه دسته تقسیم می شوند .سرورهای رده Proliant به سه گروه Rackmount و Tower و Blade تقسيم شده اند. سرورهای Tower و Rackmount در مدلهای۱۰۰، ۳۰۰ و ۵۰۰ ارائه شده لست. در ادامه به معرفی هر گروه از سرورهای سری اچ پی Proliant می پردازيم.

خرید سرور اچ پی HP - خرید سرور اچ پی HP - خرید سرور اچ پی HP

دسته اول سرور های Tower اچ پی میباشد که شامل سری سرور های ML اچ پی می شوند.. بهترین مزیت سرورهای ML اچ پی عدم وابستگی انها به رک یوده و میتوانید در شرکت های معمولی و کوچک انتخاب مناسبی باشد اگر نیاز باشد می‌توان سرور های ML اچ پی را نیز در داخل رك قرار داد. دسته دوم سرورهای Blade اچ پی میباشد سرورهای Blade اچ پی كه حالت تيغه‌ای دارند، به صورت كاملا فشرده و ماژولار طراحی شده اند. شرکت ساپرا صنعت در زمینه فروش سروهای اچ پی Blade نیز فعال می باشد و با داشتن قابلیت پیکربندی این امکان را به شما می دهد تا سروراچ پی مخصوص کسب و کارتان را مشخص کرده و آن را انتخاب کنید . شرکت ساپرا صنعت دارای سابقه ای درخشان در امر فروش سرور های اچ پی در ایران می باشد و با تضمین و گارانتی ارائه دهنده بهترین سری از سرورهای اچ پی میباشد این گروه با بهره مندی از اساتید مجرب در زمینه سرور اچ پی و با مشاوره رایگان امکان بهترین بهره وری سروره های اچ پی را فراهم میکند و یکی از بزرگترین مرکز تامین و خرید سرور های اچ پی اورجینال می باشد .

خرید سرور اچ پی HP - خرید سرور اچ پی HP - خرید سرور اچ پی HP

نحوه قرارگيری سرورهای Blade  اچ پی در رك به صورت مجموعه ای بوده و تعداد ۸ يا ۱۶ عدد از آنها در محفظه های مخصوصی با عنوان C7000 و C3000 قرار گرفته و داخل رك نصب می‌شو ند. قابليت انعطاف بالا و ساختار متفاوت، موجب كاهش هزينه های ديتا سنترها و بالا رفتن كيفيت سرويس دهی شده است .

دسته سوم از سرورهای اچ پی که جزء پرفروش ترین سرو های اچ پی در ایران و دنیا میباشد سری سرور های DL اچ پی می باشد.اين گروه از سرورها ی HP ،سرورهايی با سايز متوسط هستند كه قابليت انعطاف و مديريت پذيری بالايی دارند. همچنين برای محيط های با تعداد زياد سرور HP مناسب هستند و جهت استفاده بايد داخل رك قرار گيرند. در اين گروه از سرورها می توان به مدل های سری DL100اچ پی ، DL300 اچ پی، DL500 اچ پی، اشاره نمود. البته سری DL380 Gen9 یکی از پرفروش ترین مدل ها در ایران میباشد و بسته به محیطی های که دارای رک میباشند بسیار انتخاب مناسبی میباشد و شاید اين گروه از سرورها برای پشتيبانی از ميزان حافظه ديسك و I/O بالا طراحی شده اند.در بخش های مختلف از جمله سايتها، ديتا سنترها و ... مي توان از آنها استفاده نمود . شرکت ساپرا صنعت ، با ارائه ی سرور های hp  و سایر ملزومات مورد نیازبرای سرور های اچ پی خود را به عنوان یکی از برند های وارد کننده تجهیزات شبکه و سرور اچ پی در بازار ایران معرفی کرده است.

خواندن 43167 دفعه

آماربازدید

درباره ما

اطلاعات درباره ما

فروشگاه سیسکو سویچز

خبرنامه

دریافت جدیدترین عناوین ورزشی از طریق ایمیل !!
بازگشت به بالا
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…