HPE ProLiant DL380 Gen 9

این مورد را ارزیابی کنید
(132 رای‌ها)

 ss


 

سرور اچ پی DL380 G9

چکیده

محدودیت های سرور شما چیست؟ ذخیره سازی، پردازش، گسترش و توسعه؟ بازطراحی شدن یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین سرورهای دنیا، به این نیازهای شما پاسخ می دهد. نسل ۹ سرور DL380 اچ پی به روزترین امکانات توسعه و کارایی بالا را دارد. در این مقاله می توانید درمورد ویژگیها و امکانات جدید این سرور اطلاعات بیشتری کسب کنید . قابلیت اطمینان، سرویس دهی بالا و در دسترس بودن سرور HP ProLiant DL380 Gen9 آن را برای اکثر محیط‌های سروری ایده‌آل ساخته است. سرور اچ پی DL380 Gen9 برای کاهش پیچیدگی و هزینه ها طراحی شده است. این سرور اچ پی دارای آخرین پردازنده E5-2600 v3 است که تا ۷۰% افزایش عملکرد را همراه دارد، بعلاوه HP DDR4 SmartMemory که تا ۱٫۵ ترابایت را پشتیبانی می کند و تا ۱۴% افزایش کارایی دارد. سرور DL380 Gen9 اچ پی با اتوماسیون سازی در خیلی از محیطهای IT باعث: راحتی در گسترش، به روزرسانی و مانیتورینگ می شود. سرور نسل ۹ DL380 اچ پی برای اجرای بسیاری از کارها مناسب است؛ از کارهای پایه‌ای گرفته تا برنامه های ماموریت بحرانی.

کلمات کلیدی سرور اچ پی ، سرور اچ پی DL380 G9

مقدمه

چند سال پیش وقتی در بسیاری از سازمان‌ها صحبت از پیاده‌سازی یک شبکه به میان می‌آمد، اولین تصوری که در ذهن مدیران شکل می‌گرفت، نیاز به کیس‌های بزرگ با قطعات متداول و آشنای یک سیستم دسکتاپ بود، البته به‌عنوان یک اقدام پیشگیرانه عملکرد و قدرت این سیستم باید بالاتر از دسکتاپ‌های عادی سازمان بوده و حافظه بالاتری نیز داشته باشد. همین دیدگاه باعث می‌شد که عملیات اطلاعاتی در اکثر این سازمان‌ها به یک فرآیند شکننده تبدیل شود که با کوچک‌ترین مشکلی به وضعیت غیرعملیاتی فرو می‌رفت.با اینحال خوشبختانه به نظر میرسد که دیدگاه مذکور به تدریج در حال محو شدن است و امروزه بسیاری از مدیران در سازمانهای حساس به این نتیجه رسیدهاند که برای تداوم بینقص عملیات خود به یک زیربنای قابل اعتماد نیاز دارند. واقعیت این است که طراحی و ساخت سرور HP بهعنوان یک شاخه کاملا حرفهای در دنیای IT شناخته میشود و آمادهسازی این سیستمها به هیچوجه صرفا به مونتاژ یک سیستم با چند قطعه متداول محدود نمیشود. در واقع ترکیب کلی این سیستمها به دفعات و با روشهای مختلف مورد آزمایش قرار میگیرد تا هماهنگی تمام اجزای آنها با یکدیگر تضمین شود. از سوی دیگر، در آمادهسازی این سرورها ی اچ پی از قطعاتی استفاده میشود که تقریبا در هیچ حوزه دیگری کاربرد ندارند. برای مثال کنترلرهای RAID مورد استفاده در این سیستمها از چنان عملکرد و البته قیمت بالایی برخوردارند که بهرهگیری از آنها در یک سیستم دسکتاپ تنها به معنای اتلاف پول کاربران خواهد بود. از سوی دیگر، این سرورهای اچ پی از قابلیتهای مدیریتی پیشرفتهای برخوردارند که به هیچوجه در یک سیستم دسکتاپ مدرن قابل دسترسی نخواهد بود. تمام این عوامل در کنار پایداری و کیفیت بالای سیستمهای مذکور باعث میشوند که این سرورهای HP استاندارد به شالوده اجتناب ناپذیر هر شبکه حساسی تبدیل شوند. در این مقاله شما را با نمونهای از این محصولات آشنا خواهیم کرد.

Proliant یک نام تجاری برای کامپیوترهای سرور HP است که در ابتدا توسط شرکت کامپک توسعه یافته و روانه بازار شدند. پس از آن کهشرکت HP شرکت کامپک را خریداری کرد، به توسعه و عرضه این خانواده از سرورها ی اچ پی تحت عنوان HP Proliant ادامه داد. سیستمهای اچ پی Proliant در حوزه تعداد واحدهای فروخته شده و درآمدی که نصیب شرکت HP کردهاند، پیشتاز بازار سرورهای اچ پی x86 بهشمار میآیند. این سرورهای اچ پی به چهار خط اصلی از محصولات تقسیم میشوند: ML، DL، BL و SL. تفاوت اصلی این سریها سرور های اچ پی به شکلساخت آنها مربوط میشود. سری Proliant MLاز سرورهای مبتنی بر کیسهای تاور با ظرفیت توسعه داخلی دیسکهای اچ پی و اتصالات تشکیل شده است. سری DL، سرورهای اچ پس نصب شونده در رک (Rack Mount) چند منظوره را در بر میگیرد. سری BL نیز شامل سرورهای اچ پی تیغهای (Blade) است که در داخل BladeSystem شرکت HP قرار میگیرند. در نهایت سری SL از سرورهای اچ پی متراکم نصب شونده در رک برای محیطهای با مقیاسهای بزرگ تشکیل شده است.

این سرور ها اچ پی علاوه بر داشتن امکانات پردازشی بالا فضای کمتری را نسبت به سایر سرورها اشغال می نمایند به عمدتا Blade میتوان تا ۱۰۰ عدد برد پردازشی را قرار داد. علاوه بر موارد ذکر شده با توجه به ماژولار بودن این سرور ها ی اچ پی امکان تعویض اکثر قطعات بدون خاموش نمودن سروراچ پی امکان پذیر است و به همین دلیل سرویسهای ارائه شده توسط این سرورهای اچ پی از قابلیت و پایداری زیادی برخوردار هستند. به صورت اختصار عبارتند از:

سرور اچ پی DL380 G9

سروراچ پی DL580 G9

مزایای استفاده از Blade server اچ پی:

۱- فضای اشغال Blade Serverاچ پی با توجه به موارد ذکر شده مزایای استفاده از شده کم

۲ -استفاده از توان پردازشی بالا

۳- ضریب امنیت و پایداری بالا

محدودیت های سرور شما چیست؟ ذخیره سازی، پردازش، گسترش و توسعه؟بازطراحی شدن یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین سرورهای دنیا، به این نیازهای شما پاسخ می دهد. نسل ۹ سرور DL380 اچ پیبه روزترین امکانات توسعه و کارایی بالا را دارد. در این مقاله می توانید درمورد ویژگیها و امکانات جدید این سرور اطلاعات بیشتری کسب کنید.

نگاهی به سرور HP DL380 GEN9

سرور نسل 9 اچ پیDL380 پرفروش ترین سروراچ پی در جهان است که در آینده نیز بهتر از این خواهد شد.سرورHP DL380 GEN9 آخرین عملکرد و توسعه پذیری را در یک سروراچ پی با 2cpu و اشغال 2Unit به شما ارائه می دهد. قابلیت اطمینان بالا ، سرویس دهی بالا ، توانایی مداوم ، با حمایت از یک گارانتی جامع ، این سرور hp را برای هر محیطی ایده آل می کند و یک دیتا سنتر استاندارد را گسترش می دهد. این سرورhp برای کاهش هزینه ها و همچنین پایین آوردن پیچیدگی ها ازcpu هایIntel v3 که 70درصد کارایی پردازش را افزوده است و بوسیله تکنولوژی رم های اچ پیDDR4 ماکزیمم 4/1 ترابایت رم اچ پی با 14درصد کارایی بالاتر ارائه می دهد. علاوه بر این پورتSAS در این سروراچ پی پهنای باند 12گیگ دارد همچنین 40 گیگNIC دارد تا طیف گسترده ای از گزینه های گرافیکی و محاسباتی را پوشش دهد. سرور اچ پیDL380 G9 در هر مجموعه ی کامپیوتری به صورت اتوماتیک ضروری ترین وظایف مدیریت چرخه عمر سروراچ پی را انجام می دهد که شامل : استقرار، بروز رسانی، نظارت، و حفظ با سهولت می باشد. این سرور اچ پی با اعتماد می تواند همه چیز از جمله بیشتر برنامه های پایه تا ماموریت های حیاتی را اجرا کند. طراحی انعطاف پذیر این سروراچ پی باعث می شود سرمایه گذاری شما اثباتی برای آینده شما باشد تا بتوانید نیازهای کسب و کار خود را بوسیله آن گسترش دهید. سرورHP DL380 G9 یک شاسی قابل انعطاف می باشد که توانایی نصب 8 الی 24 عدد هارد اچ پیSFF را دارد . همچنین از 4 الی 12 عدد هارد اچ پیLFF می توان به راحتی بر روی آن نصب کرد.کمپانیHP یک قابلیت فوق العاده برای این سروراچ پی درنظر گرفته که آن نصب دوعدد هارد اچ پیSFF درپشت این سروراچ پی می باشد. طراحی مجدد آرایه ها در این سروراچ پی بسیار انعطاف پذیر می باشد.کنترلرHBA SAS جدید برروی این سروراچ پی به شما پهنای باند 12گیگبایت بر ثانیه را می دهد. همچنین چیپ ست کنترلرB140i برروی مادربورد قابلیتSATA Raid را برای شما فراهم می کند. انتخاب یک کارت شبکه با 4 پورت 1گیگ بایت بر

ثانیه و کارت های جدید که تا Gb/s 40 پهنای باند در محیط شبکه را برای شما فراهم می نماید ، از جمله خصوصیات جدید این سرور می باشد

System features

Intel® Xeon® E5-2600 v3 product family

Processor family

1 or 2

Number of Processors

18 or 16 or 14 or 12 or 10 or 8 or 6 or 4

Processor core available

2U

Form factor (fully configured)

(2) Flex Slot

Power supply type

(6) Maximum – For detail descriptions reference the QuickSpec

Expansion slots

Memory, maximum1.5TB

Memory

24 DIMM slots

Memory slots

DDR4 SmartMemory

Memory type

Storage

((4) or (12)) LFF SAS/SATA/SSD
((8) or (16) or (24)) SFF SAS/SATA/SSD
(2)
SFF Rear drive optional or
(3)
LFF Rear drive optional
Hot plug, depending on model

Drive description

Controller Cards

1Gb 331i Ethernet Adapter 4 Ports per controller and/or

Network controller

Depending on model

Optional FlexibleLOM

(1) Dynamic Smart Array B140i and/or
(1) Smart Array P440
(1) Smart Array P840
Depending on model

Storage controller

قابلیت اطمینان، سرویس دهی بالا و در دسترس بودن سرور HP ProLiant DL380 Gen9 آن را برای اکثر محیط‌های سروری اچ پی ایده‌آل ساخته است.

سرور HP ProLiant DL380 Gen9 برای کاهش پیچیدگی و هزینه ها طراحی شده است. این سروراچ پی دارای آخرین پردازنده E5-2600 v3/v4 است که تا ۷۰% افزایش عملکرد را همراه دارد، بعلاوه HP DDR4 SmartMemory که تا ۱٫۵ ترابایت را پشتیبانی می کند و تا ۱۴% افزایش کارایی دارد. سرور  DL380 Gen9  اچ پی با اتوماسیون سازی در خیلی از محیطهای IT  باعث: راحتی در گسترش، به روزرسانی و مانیتورینگ می شود. سرور نسل ۹ DL380 اچ پی برایاجرای بسیاری از کارها مناسب است؛ از کارهای پایه‌ای گرفته تا برنامه های ماموریت بحرانی.

ویژگی های سرور جدید اچ پی

هارد‌دیسک های  HP NVMe PCIe SSD که تا ۱٫۶ ترابایت فضای ذخیره سازی را پشتیبانی می کند.
پردازنده گرافیکی Intel و NVIDIA .
HP OneView
در رک سرورهای نسل نهم HP ProLiant DL، مدیریت زیرساخت ها را انجام می دهد که باعث کاهش پیچیدگی و سادگی اتوماسیون می شود.

380 01 sapra hp 

 1. ویژگی های مدیریتی خاص
 2. مدیریت از راه دور (remote servers )
 3. مدیریت دیتا سنترها که نیازمند هاردیسک های اچ پی با تعداد بالا می باشند که البته از لحاظ امنیتی قابل اعتماد باشند.
 4. اشغال فضا به میزان دو یونیت
 5. سرویس دهی بالا توآم با توانایی مداوم با برخورداری از خدمات پس از فروش منحصر به فرد شرکت HPاین شرکت از لحاظ تآمین قطعات ، حتی از زمان تولید سرورهای اچ پی نسل دومتا به امروز ، حمایت بی شک و تردید خود را شامل تمامی نسل ها قرار داده است .

6-طراحی انعطاف پذیر DL380 Gen9 کمک می کند سرمایه گذاری شما “آینده نگرانه” باشد چون می تواند بر اساس نیازهای توسعه ای کسب و کار شما رشد کند.

     7-عملکرد در کلاس جهانی و پیشرو در صنعت بهره وری انرژی.

     8-سرور HP ProLiant DL380 Gen9 از استانداردهای صنعتی زیر پشتیبانی می کند:

     پردازنده اینتل Xeon® E5-2600 v3/v4 با امکان ارتقاء تا ۱۶ هسته، G SAS ۱۲ و ۱٫۵ ترابایت از HP      DDR4 Smart Memory      
   سرور اچ پی همچنین از تنظیمات نشان ENERGY STAR در ادامه تعهدات خود به مشتریان استفاده می کند تا در انرژی و پول صرفه جویی کند.

   9-مدیریت سریع زیرساخت‌ها برای شتاب در ارائه سرویس های IT

10-در سرورهای HP ProLiant DL380 Gen9 گزینه HP OneView مدیریت زیرساخت ها را به کمک سادگی اتوماسیون در سرورها اچ پی ، ذخیره سازی و شبکه سازی فراهم می کند.
11- سرور HP ProLiant DL380 Gen9 با استفاده از مجموعه کاملی از سرویس های تکنولوژی اچ پی، باعث کاهش ریسک شده و افزایش سرعت و ثبات. را برای مشتریان به ارمغان می آورد.

12-سروری با 2 پردازنده که پایداری مداوم را با اطمینان کامل و پردازشی مستمر به همراه دارد و تمام نیاز های پردازشی شما را برطرف می کند که مسلماً با وجود گارانتی و خدمات پس از فروش خوب، به یک سرور اچ پی ایده آل تبدیل می گردد.

     امکانات جدید سرور اچ پی DL380 G9 نسبت به نسل های سری قبل :

 1. امکان استفاده از آپشن های شبکه این بار تا سرعت GbE25
 2. نسخه جدید نرم افزار OneView  ورژن 3
 3. آپشنهای جدید واحد پردازش گرافیک (Nvidia Quadro Options )

     جدید ترین عضو این سری از سرور های پرولیانت اچ پی، سرور اچ پی DL 380 Gen9 است در نسل جدید سرور اچ پی DL 380 از جدیدترین پردازنده های سروراچ پی کمپانی اینتل پشتیبانی می شود: پردازنده های سری E5-26XX. در نسل جدید ازسری E5-26XX v3/v4 که باعث شده در نسل جدید 70% کارایی پردازشی افزایش یافته و بوسیله تکنولوژی بکار رفته در رم های اچ پی یعنی DDR4، ماکزیمم 1/4 ترابایت رم با 14 درصد کارایی بالاتر خواهیم داشت.

380 02 sapra hp

380 02 sapra hp

 

هر پردازنده می تواند در نهایت دارای 22 هسته باشد ، یعنی شما میتوانید در مجموع از 44 هسته به صورت فیزیکی و 88 هسته به صورت مجازی برخوردار باشید . البته باید خاطر نشان کنیم که استفاده از دو پردازنده E5-2600 V3  و  E5-2600 V4  به صورت همزمان امکان پذیر نمی باشد . در مورد تفاوت نسل E5-26XX v3 با نسل قبلش یعنی E5-26XX و E5-26XX v2 می توان به پشتیبانی رم تا 1.5 ترابایت اشاره کرد که در نسل های قبل بیشتر از 768 گیگابایت پشتیانی نمی شد . مقدار کش در پردازنده نسل جدید، به 45 مگابایت افزایش یافته که در نسل قبلی نهایتاً 30 مگابایت بود. همچنین تعداد هسته های پردازنده از بازه 4 تا 12 هسته به بازه 4 تا 18 هسته در E5-26XX v3/v4، افزایش یافته است.

ماکزیمم سرعت حافظه در پردازنده های این سروراچ پی قدرتمند ، (DDR4 SPEED) 2400Mhzمی باشد ، این دیگر به تعداد و نوع DIMMs  های به کار برده شده توسط شما در DL380 G9  بستگی دارد .

1-بکار بردن پردازنده ها به صورت  E5-2600V3  و  E5-2600V4  به طور همزمان امکان پذیر نمی باشد .

2-ارتقا ی فیلد(FIELD) ، از E5-2600V3  به E5-2600V4 امکان پذیر می باشد .

در زیر ، لیست پردازنده هایی که سرور اچ DL380 G9  می تواند از آن ها بهره ببرید را ارائه کرده ایم.

HPE DL380 Gen9 Intel® Xeon® E5-2650Lv4 (1.7GHz/14-core/35MB/65W) FIO Processor Kit

HPE DL380 Gen9 Intel® Xeon® E5-2650Lv4 (1.7GHz/14-core/35MB/65W) Processor Kit

HPE DL380 Gen9 Intel® Xeon® E5-2630Lv4 (1.8GHz/10-core/25MB/55W) FIO Processor Kit

HPE DL380 Gen9 Intel® Xeon® E5-2630Lv4 (1.8GHz/10-core/25MB/55W) Processor Kit

HPE DL380 Gen9 Intel® Xeon® E5-2643v4 (3.4GHz/6-core/20MB/135W) FIO Processor Kit

HPE DL380 Gen9 Intel® Xeon® E5-2637v4 (3.5GHz/4-core/15MB/135W) FIO Processor Kit

HPE DL380 Gen9 Intel® Xeon® E5-2637v4 (3.5GHz/4-core/15MB/135W) Processor Kit

HPE DL380 Gen9 Intel® Xeon® E5-2623v4 (2.6GHz/4-core/10MB/85W) FIO Processor Kit

HPE DL380 Gen9 Intel® Xeon® E5-2623v4 (2.6GHz/4-core/10MB/85W) Processor Kit

HPE DL380 Gen9 Intel® Xeon® E5-2620v4 (2.1GHz/8-core/20MB/85W) FIO Processor Kit

HPE DL380 Gen9 Intel® Xeon® E5-2620v4 (2.1GHz/8-core/20MB/85W) Processor Kit

HPE DL380 Gen9 Intel® Xeon® E5-2609v4 (1.7GHz/8-core/20MB/85W) FIO Processor Kit

HPE DL380 Gen9 Intel® Xeon® E5-2609v4 (1.7GHz/8-core/20MB/85W) Processor Kit

HPE DL380 Gen9 Intel® Xeon® E5-2603v4 (1.7GHz/6-core/15MB/85W) FIO Processor Kit

HPE DL380 Gen9 Intel® Xeon® E5-2603v4 (1.7GHz/6-core/15MB/85W) Processor Kit

HPE DL380 Gen9 Intel® Xeon® E5-2643v4 (3.4GHz/6-core/20MB/135W) Processor Kit  Entry

Entry Processors – E5-2600v3 series Processors

HP DL380 Gen9 Intel® Xeon® E5-2609v3 (1.9GHz/6-core/15MB/85W) FIO Processor Kit

HP DL380 Gen9 Intel® Xeon® E5-2609v3 (1.9GHz/6-core/15MB/85W) Processor Kit

HP DL380 Gen9 Intel® Xeon® E5-2603v3 (1.6GHz/6-core/15MB/85W) FIO Processor Kit

HP DL380 Gen9 Intel® Xeon® E5-2603v3 (1.6GHz/6-core/15MB/85W) Processor Kit

Base Processors – E5-2600v3 series Processors

HP DL380 Gen9 Intel® Xeon® E5-2630Lv3 (1.8GHz/8-core/20MB/55W) FIO Processor Kit

HP DL380 Gen9 Intel® Xeon® E5-2630Lv3 (1.8GHz/8-core/20MB/55W) Processor Kit

HP DL380 Gen9 Intel® Xeon® E5-2640v3 (2.6GHz/8-core/20MB/90W) FIO Processor Kit

HP DL380 Gen9 Intel® Xeon® E5-2640v3 (2.6GHz/8-core/20MB/90W) Processor Kit

HP DL380 Gen9 Intel® Xeon® E5-2637v3 (3.5GHz/4-core/15MB/135W) FIO Processor Kit

HP DL380 Gen9 Intel® Xeon® E5-2637v3 (3.5GHz/4-core/15MB/135W) Processor Kit

HP DL380 Gen9 Intel® Xeon® E5-2630v3 (2.4GHz/8-core/20MB/85W) FIO Processor Kit

HP DL380 Gen9 Intel® Xeon® E5-2630v3 (2.4GHz/8-core/20MB/85W) Processor Kit

HP DL380Gen9 Intel® Xeon® E5-2623v3 (3GHz/4-core/10MB/105W) FIO Processor Kit

HP DL380Gen9 Intel® Xeon® E5-2623v3 (3GHz/4-core/10MB/105W) Processor Kit

HP DL380Gen9 Intel® Xeon® E5-2620v3 (2.4GHz/6-core/15MB/85W) FIO Processor Kit

HP DL380 Gen9 Intel® Xeon® E5-2620v3 (2.4GHz/6-core/15MB/85W) Processor Kit

Performance Processors – E5-2600v4 series Processors

HPE DL380 Gen9 Intel® Xeon® E5-2687Wv4 (3.0GHz/12-core/30MB/160W) FIO Processor Kit

HPE DL380 Gen9 Intel® Xeon® E5-2687Wv4 (3.0GHz/12-core/30MB/160W) Processor Kit

HPE DL380Gen9 Intel® Xeon® E5-2699v4 (2.2GHz/22-core/55MB/145W) FIO Processor Kit

HPE DL380 Gen9 Intel® Xeon® E5-2699v4 (2.2GHz/22-core/55MB/145W) Processor Kit

HPE DL380 Gen9 Intel® Xeon® E5-2698v4 (2.2GHz/20-core/50MB/135W) FIO Processor Kit

HPE DL380 Gen9 Intel® Xeon® E5-2698v4 (2.2GHz/20-core/50MB/135W) Processor Ki

HPE DL380 Gen9 Intel® Xeon® E5-2697v4 (2.3GHz/18-core/45MB/145W) FIO Processor Kit

HPE DL380Gen9 Intel® Xeon® E5-2697v4 (2.3GHz/18-core/45MB/145W) Processor Kit

HPE DL380Gen9 Intel® Xeon® E5-2697Av4 (2.6GHz/16-core/40MB/145W) FIO Processor Kit

HPE DL380 Gen9 Intel® Xeon® E5-2697Av4 (2.6GHz/16-core/40MB/145W) Processor Kit

HPE DL380Gen9 Intel® Xeon® E5-2695v4 (2.1GHz/18-core/45MB/120W) FIO Processor Kit

HPE DL380Gen9 Intel® Xeon® E5-2695v4 (2.1GHz/18-core/45MB/120W) Processor Kit

HPE DL380Gen9 Intel® Xeon® E5-2690v4 (2.6GHz/14-core/35MB/135W) FIO Processor Kit

HPE DL380Gen9 Intel® Xeon® E5-2690v4 (2.6GHz/14-core/35MB/135W) Processor Kit

HPE DL380Gen9 Intel® Xeon® E5-2683v4 (2.1GHz/16-core/40MB/120W) FIO Processor Kit

HPE DL380Gen9 Intel® Xeon® E5-2683v4 (2.1GHz/16-core/40MB/120W) Processor Kit

HPE DL380 Gen9 Intel® Xeon® E5-2680v4 (2.4GHz/14-core/35MB/120W) FIO Processor Kit

HPE DL380 Gen9 Intel® Xeon® E5-2680v4 (2.4GHz/14-core/35MB/120W) Processor Kit

HPE DL380Gen9 Intel® Xeon® E5-2660v4 (2.0GHz/14-core/35MB/105W) Processor Kit

HPE DL380Gen9 Intel® Xeon® E5-2650v4 (2.2GHz/12-core/30MB/105W) FIO Processor Kit

HPE DL380 Gen9 Intel® Xeon® E5-2650v4 (2.2GHz/12-core/30MB/105W) Processor Kit

HPE DL380 Gen9 Intel® Xeon® E5-2640v4 (2.4GHz/10-core/25MB/90W) FIO Processor Kit

HPE DL380 Gen9 Intel® Xeon® E5-2640v4 (2.4GHz/10-core/25MB/90W) Processor Kit

HPE DL380 Gen9 Intel® Xeon® E5-2667v4 (3.2GHz/8-core/25MB/135W) FIO Processor Kit

HPE DL380 Gen9 Intel® Xeon® E5-2667v4 (3.2GHz/8-core/25MB/135W) Processor Kit

HPE DL380 Gen9 Intel® Xeon® E5-2630v4 (2.2GHz/10-core/25MB/85W) Processor Kit

HPE DL380 Gen9 Intel® Xeon® E5-2630v4 (2.2GHz/10-core/25MB/85W) FIO Processor Kit

HPE DL380 Gen9 Intel® Xeon® E5-2630v4 (2.2GHz/10-core/25MB/85W) FIO Processor Kit

Performance Processors – E5-2600v3 series Processors

HP DL380 Gen9 Intel® Xeon® E5-2687Wv3 (3.1GHz/10-core/25MB/160W) FIO Processor

HP DL380 Gen9 Intel® Xeon® E5-2687Wv3 (3.1GHz/10-core/25MB/160W) Processor Kit

HP DL380 Gen9 Intel® Xeon® E5-2699v3 (2.3GHz/18-core/45MB/145W) FIO Processor Kit

HP DL380 Gen9 Intel® Xeon® E5-2699v3 (2.3GHz/18-core/45MB/145W) Processor Kit

HP DL380 Gen9 Intel® Xeon® E5-2698v3 (2.3GHz/16-core/40MB/135W) FIO Processor Kit

HP DL380 Gen9 Intel® Xeon® E5-2698v3 (2.3GHz/16-core/40MB/135W) Processor Kit

HP DL380 Gen9 Intel® Xeon® E5-2697v3 (2.6GHz/14-core/35MB/145W) FIO Processor Kit

HP DL380 Gen9 Intel® Xeon® E5-2697v3 (2.6GHz/14-core/35MB/145W) Processor Kit

HP DL380 Gen9 Intel® Xeon® E5-2695v3 (2.3GHz/14-core/35MB/120W) FIO Processor Kit

HP DL380 Gen9 Intel® Xeon® E5-2695v3 (2.3GHz/14-core/35MB/120W) Processor Kit

HP DL380 Gen9 Intel® Xeon® E5-2690v3 (2.6GHz/12-core/30MB/135W) FIO Processor Kit

HP DL380 Gen9 Intel® Xeon® E5-2690v3 (2.6GHz/12-core/30MB/135W) Processor Kit

HP DL380 Gen9 Intel® Xeon® E5-2683v3 (2GHz/14-core/35MB/120W) FIO Processor Kit

HP DL380 Gen9 Intel® Xeon® E5-2683v3 (2GHz/14-core/35MB/120W) Processor Kit

HP DL380 Gen9 Intel® Xeon® E5-2680v3 (2.5GHz/12-core/30MB/120W) FIO Processor Kit

HP DL380 Gen9 Intel® Xeon® E5-2680v3 (2.5GHz/12-core/30MB/120W) Processor Kit

HP DL380 Gen9 Intel® Xeon® E5-2670v3 (2.3GHz/12-core/30MB/120W) FIO Processor Kit

HP DL380 Gen9 Intel® Xeon® E5-2670v3 (2.3GHz/12-core/30MB/120W) Processor Kit

HP DL380 Gen9 Intel® Xeon® E5-2660v3 (2.6GHz/10-core/25MB/105W) FIO Processor Kit

HP DL380 Gen9 Intel® Xeon® E5-2660v3 (2.6GHz/10-core/25MB/105W) Processor Kit

HP DL380 Gen9 Intel® Xeon® E5-2650Lv3 (1.8GHz/12-core/30MB/65W) FIO Processor Kit

HP DL380 Gen9 Intel® Xeon® E5-2650Lv3 (1.8GHz/12-core/30MB/65W) Processor Kit

HP DL380 Gen9 Intel® Xeon® E5-2650v3 (2.3GHz/10-core/25MB/105W) FIO Processor Kit

HP DL380 Gen9 Intel® Xeon® E5-2650v3 (2.3GHz/10-core/25MB/105W) Processor Kit

HP DL380 Gen9 Intel® Xeon® E5-2667v3 (3.2GHz/8-core/20MB/135W) FIO Processor Kit

HP DL380 Gen9 Intel® Xeon® E5-2667v3 (3.2GHz/8-core/20MB/135W) Processor Kit

HP DL380 Gen9 Intel® Xeon® E5-2643v3 (3.4GHz/6-core/20MB/135W) FIO Processor Kit

HP DL380 Gen9 Intel® Xeon® E5-2643v3 (3.4GHz/6-core/20MB/135W) Processor Kit

 

حافظه های اچ پی :

سرورهای اچ پی DL380 G9 قابلیت نصب سری جدید رم ها ی hp DDR4 ) با پهنای باند 2133MHz و ظرفیت 64GB را فراهم می آورد ).می توان روی آن RAMهای مدل RDIMM  و LRDIMM قرار داده شود واین به ما اجازه می دهد که در نهایت بتوانیم 3 ترابایت رم را به صورت 24 رم 128 گیگابایتی به صورت LRDIMM با فرکانس 2400MHz، روی DL380 G9 به کار گیریم.

(DDR4 Registered (RDIMM)   Load Reduced (LRDIMM) or Persistent Memory (NVDIMM

( DIMM Slots Available               24               (12 DIMMs slots per procesoor , 4 channels per Processor

(Maximum Capacity                 3TB              (24 x 128 LRDIMM @2400MHz

(LRDIMM)

(Maximum Capacity                768GB           (24 x 32GB RDIMM @2400MHz

(RDIMM)

(Maximum Capacity                128GB            (16 x 8GB NVDIMM

(NVDIMM)

Registered DIMMs (RDIMMs) for E5-2600v3 Series

HP 4GB (1x4GB) Single Rank x8 DDR4-2133 CAS-15-15-15 Registered Memory Kit 726717-B21

 HP 8GB (1x8GB) Single Rank x4 DDR4-2133 CAS-15-15-15 Registered Memory Kit 726718-B21

 HP 8GB (1x8GB) Dual Rank x8 DDR4-2133 CAS-15-15-15 Registered Memory Kit 759934-B21

 HP 16GB (1x16GB) Dual Rank x4 DDR4-2133 CAS-15-15-15 Registered Memory Kit 726719-B21

 HP 32GB (1x32GB) Dual Rank x4 DDR4-2133 CAS-15-15-15 Registered Memory Kit 728629-B21

این رم بسته به اینکه شما چه پردازنده ای انتخاب می کنید می تواند با Mhz 1866 یا Mhz 2133یا Mhz 2400  ، run شود . ادغام انواع DIMM ها ، امکان پذیر نمی باشد . از به کار بردن Mhz 2133و Mhz 2400  ، پرهیز کنید.

Load Reduced DIMMs (LRDIMMs) for E5-2600v3 Series

HP 16GB (1x16GB) Dual Rank x4 DDR4-2133 CAS-15-15-15 Load Reduced Memory Kit 726720-B21

 HP 32GB (1x32GB) Quad Rank x4 DDR4-2133 CAS-15-15-15 Load Reduced Memory Kit 726722-B21

 HP 64GB (1x64GB) Quad Rank x4 DDR4-2133 CAS-15-15-15 Load Reduced Memory Kit 726724-B21

این رم بسته به اینکه شما چه پردازنده ای انتخاب می کنید می تواند با Mhz 1866 یا Mhz 2133یا Mhz 2400  ، run شود . ادغام انواع DIMM ها ، امکان پذیر نمی باشد . از به کار بردن Mhz 2133و Mhz 2400  ، پرهیز کنید.

Registered DIMMs (RDIMMs) for E5-2600v4 Series

NOTE: The following memory is supported by the E5-2600v4 series Processor only.

HP 8GB (1x8GB) Single Rank x8 DDR4-2400 CAS-17-17-17 Registered Memory Kit 805347-B21

 HP 16GB (1x16GB) Single Rank x4 DDR4-2400 CAS-17-17-17 Registered Memory Kit 805349-B21

 HPE 16GB (1x16GB) Dual Rank x4 DDR4-2400 CAS-17-17-17 Registered Memory Kit 836220-B21

 HP 32GB (1x32GB) Dual Rank x4 DDR4-2400 CAS-17-17-17 Registered Memory Kit 805351-B21

این رم بسته به اینکه شما چه پردازنده ای انتخاب می کنید می تواند با Mhz 1866 یا Mhz 2133یا Mhz 2400  ، run شود . ادغام انواع DIMM ها ، امکان پذیر نمی باشد . از به کار بردن Mhz 2133و Mhz 2400  ، پرهیز کنید.

Load Reduced DIMMs (LRDIMMs) for E5-2600v4 Series

HP 32GB (1x32GB) Dual Rank x4 DDR4-2400 CAS-17-17-17 Load Registered Memory Kit 805353-B21

HP 64GB (1x64GB) Quad Rank x4 DDR4-2400 CAS-17-17-17 Load Registered Memory Kit 805358-B21

HPE 128GB (1x128GB) Octal Rank x4 DDR4-2400 CAS-17-17-17 Load Registered Memory Kit   809208 B21

این رم بسته به اینکه شما چه پردازنده ای انتخاب می کنید می تواند با Mhz 1866 یا Mhz 2133یا Mhz 2400  ، run شود . ادغام انواع DIMM ها ، امکان پذیر نمی باشد . از به کار بردن Mhz 2133و Mhz 2400  ، پرهیز کنید.

هارد اچ پی در سرور اچ پی DL380 G9

 380 04 sapra hp


و اما در مورد فضای ذخیره سازی: در نسل نهم این سرور اچ پی، در قسمت پشت سرور اچ پی ، 2 عدد هارد 2.5 اینچی نیز می توان اضافه کرد که در مجموع120 ترابایت هارد دیسک اچ پی یا SSD حاصل می شود که در نسل هشتم، نهایتاً 96 ترابایت بود.علاوه بر اینها پورت SAS در نسل جدید سرور اچ پی، پهنای باند 12 گیگ را ارائه می دهد.


تعداد اسلات های I/O در نسل 9 سرور اچ پی به حداکثر 6 عدد PCIe 3.0 افزایش پیدا کرده که در نسل 8 حداکثر 4 عدد PCIe 3.0 و 2 عدد PCIe 2.0 بود.در نسل جدید سرور اچ پی, چیپست کنترلر B140i برروی مادربورد قابلیت RAID را بصورت آپشنال فراهم می ‏کند.

در نسل 9 DL380 کارت شبکه ای با 4 پورت 1Gb/s به صورت آن بورد، و کارت های جدید که تا 40Gb/s پهنای باند در محیط شبکه را ارایه می دهد، وجود دارد.

کنترلرهای ذخیره سازی

   بر حسب مدل ، انتخاب سه مدل   storage controllerاچ پی  امکان پذیر است :

Entry Models -1

HPE Dynamic Smart Array B140i Controller

کنترولر های B140i تنها در حالت  UEFI  مورد استفاده قرار می گیرند .

کنترولرهای B140i به صورت پیش فرض روی روی AHCI OFF  است .

SMART ARRAYدر حالت SATA ONLY  در صورت نیاز باید  enable  شوند .

 

-2Base Models

HPE Dynamic Smart Array B140i Controller

HPE Flexible Smart Array P440ar/2G FIO Controller

HPE Flexible Smart Array P840/4G FIO Controller

 

Performance Models -3

HPE Dynamic Smart Array B140i Controller  

HPE Flexible Smart Array P440ar/2GB

کل سیستم به صورت پیش فرض از کنترولر B140i بهره می گیرد ، اما توسط این کنترولر شما تنها می توانید 8 عدد هارددیسک اچ پی SATA  را به صورت رید 5 ، با هم رید کنید . ولی اگر بخواهید تعداد هارد دیسک های اچ پی بیشتری را با مدل های SAS  یا SSD  را با رید های 0 ، 1 ، 5 ، 10 ، 50 و 60 را با هم رید کنید باید از کارت های رید P440ar و     P840arاستفاده کنید . شایان ذکر است که در P440ar ، میزان کش برابر با2G و در P840ar میزان کش برابر 4Gمی باشد . در دو کارت رید نام برده ، از باتری جدید و پربازده 96 واتی  Li-ION استفاده می شود که  محتوای کش این کارت ها توسط این باتری ، محافظت می شود . با استفاده از کنترولر P440ar می توان تا 26 درایو SFF  را پشتیبانی کرد . کنترولر HBA SAS  جدید بر روی این سرور hp به شما پهنای باند 12Gb/s  را می دهد .انتخاب یک کارت شبکه با 4 پورت 1 Gb/s  و کارت های جدید که تا 40 Gb/s  پهنای باند در محیط شبکه را برای شما فراهم می نماید ، از جمله خصوصیات این سرور hp می باشد . توسط سرور اچ پی DL380 G9 ، شما با خیال راحت می توانید همه چیز از جمله برنامه های پایه ای تا ماموریت های حیاتی را پایه ریزی کنید . این سرور اچ پی دارای تکنولوژی  HP iLO4  می باشد که در سیستم مدیریت سرور اچ پی از راه دور شما می توانید از بهره گیری از آن ، از سیستم مدیریتی خاصی که شرکت HP  برای سرور اچ پی خود طراحی کرده است برخوردار باشید.

 

در سرور hp سری G9سه نوع پاور500W و800W و 1400وجود دارد که از نظر ابعاد کوچکتر از پاورهای سری قبلی میباشد و نیز ابزاری جداگانه ای (Back Plane ) برای اتصال پاور به مادربرد وجود ندارد. برای حداکثر ،  استفاده از  2 عدد پاور در این سرور امکان پذیر است که به صورت HotPlug  قابل استفاده است

HPE 500W Flex Slot Platinum Hot Plug Power Supply

380 05 sapra hp

بازدهی و راندمان در این نوع پاور ، 94 درصد یا به اصطلاح 470 وات واقعی است .

HPE 800W Flex Slot Platinum Hot Plug Power Supply

380 06 sapra hp

بازدهی و راندمان در این نوع پاور ، بین 94 تا 96 درصد یا به اصطلاح بین 752 تا 768 وات واقعی است .

همچنین این مدل از پاورهای HP  ،  با خروجی 48VDC  با ورودی های 227VAC و 380VDC نیز موجود می باشد .

HPE 1400W Flex Slot Platinum Plus Hot Plug Power Supply

380 07 sapra hp

بازدهی و راندمان در این نوع پاور ، 94 درصد یا به اصطلاح 1316 وات واقعی می باشد .

HPE Flexible Slot Battery Backup Unit Kits

380 08 sapra hp

برای گردش هوا ی مناسب در این سرور ، جای 6 فن تعبیه شده است که به صورت پیش فرض 2 فن روی آن قرار دارد ، اما اگر شما بخواهید از دو پردازنده در آن استفاده کنید باید از 6 فن استفاده کنید .

HPE DL380e Gen8 Hot Plug Fan Kit

380 09 sapra hp380 10 sapra hp 

پورت Integrated lights-out Management یا iLO به طور مجزا سیستم عامل سروراچ پی را سرویس دهی می کند و از طریق iLO Setup می توان تنظیمات مربوطه را انجام داد. بعد از انجام تنظیمات می توان از طریق Explorer بدون هیچ واسطی به سروراچ پی متصل شد. این ویژگی دارای امکاناتی است که بدون دریافت لایسنس پیشرفته می توان به صورت رایگان در اختیار داشت از قبیل دسترسی به BIOS، مدیریت پاور سرور اچ پی مانند خاموش و روشن کردن و راه اندازی مجدد آن، استفاده از بسیاری امکانات دیگر.

در نسل هشتم سروراچ پی DL 380 از نسخه iLO 4.0 و در نسخه نهم سرور DL 380 از نسخه iLO 4.2 استفاده شده که تفاوت این دو پورت در ترافیک آنهاست که از 1 به 4 گیگابایت افزایش پیدا کرده در نتیجه اگر بخواهید از Virtual Media استفاده کنید قطعاً کارتان سریع‌تر پیش می رود. و نکته آخر این که همین پورت را می توان به صورت عملیاتی و در شبکه، برای سرویس‌های خود سرور اچ پی هم استفاده کرد.

در سرورهای hpسری G9 کارت گرافیک Matrox G200eH2 با حافظه 16MB موجود است در حالی که در سری G8  Matrox G200 موجود می باشد.

بر روی سرورهای اچ پی DL380 G9 دو نوع B140i ، Storage Controller به صورت ONBOARD پشتیبانی از هاردهای اچ پی SATA) و P44O  ar وجود دارد که P440 ar پهنای باند Gb/s 12را در اختیار هاردها ی اچ پی قرار می دهد .

سرویس های اضافه شده در نسخه جدید به شرح زیر است:

iLO Federation Discovery 1-

iLO Federation Management -2

New Agentless data now visible through the iLO GUI -3

iLO Reboot Switch -4

نمای جلو یی کیس SFF 8 با Universal Media Bay که به صورت آپشنال است نشان داده شده است

در نمای جلو یی سرور اچ پیDL380 G9 ، ما شاهد آن هستیم که 24 عدد هارد دیسک اچ پی ، می تواند به صورت SFF به صورت پیکر بندی 8+8+8 یا 12 عدد به صورت LFF  قرار گیرند ، همچنین در نمای پشت شاهد آن هستیم که در این سری ، با اعطاف پذیری خاصی، فضایی برای قرار گرفتن دو عدد هارد دیسک اچ پی دیگر از نوع SFF  محیا شده است که در کل می توان از 120 ترابایت فضا برای ذخیره ی اطلاعات بهره برد.

380 11 sapra hp

 1. Quick removal access panel
 2. Universal Media bay.2USB 2.0 and VGA standard -8SFF bay optional
 3. Optional Optical drive . Requires Universal Media bay
 4. Optional 2 SFF HDD, blank shown.Requires Universal Media Bay
 5. Drive Bay 2.Blank shown,8SFF or 6NVMe optional
 6. 8SFF Drive Cage Bay
 7. Power On/Standby button and system power LED button
 8. Health LED
 9. NIC status
 10. UID button
 11. USB 3.0
 12. Serial label pull tag
 13. Bay 3
 14. Bay 2
 15. Bay 1

Maximum Internal                        Capacity                                       Configuration

Storage

Hot Plug SFF SAS                                52.0TB                                            (24+2)*2TB

Hot Plug SFF SATA                              52.0TB                                           (24+2)*2TB

Hot Plug LFF SAS                                120.0TB                                          (12+3)*8TB

Hot Plug LFF SATA                             120.0TB                                           (12+3)*8TB

Hot Plug SFF SAS SSD                         99.84TB                                          (24+2)*3.84TB

HOT Plug LFF SATA SSD                     57.6TB                                            (12+3)*3.84TB

Hot Plug SFF NVMe PCIe SSD         12TB NVMe+36TB SFF      6*2TB NVMe plus 36TB with 18 SFF

برای داشتن  MAXIMUM INTERNAL STORAGE  می توان از آرایش های زیر استفاده کرد:

1- استوریچ ها اچ پی می توانند تمامآ SFF  باشند :

 • 52 ترابایت فضا به صورت SFF SAS
 • 52ترابایت فضا به صورت SFF SATA
 • 99.84فضا به صورت SFF SAS SSD
 • 48ترابایت فضا به صورت SFF NVMe PCIe SSD

   2- تاستوریج های اچ پی می توانند تمامآ LFF باشند :

 • 120ترابایت فضا به صورت LFF SAS
 • 120تربایت فضا به صورت LFF SATA
 • 57.6ترابایت فضا به صورت LFF SATA SSD

نمای پشت سرور اچ پی DL380 G9:

380 12 sapra hp

 1. PCI Slots -Slots 1-3 top to bottom,riser shipped standard
 2. PCI Slots – Slots 4-6 top to bottom , requires second riser card, and second presser
 3. Optional serial port
 4. Optional rear 2 SFF HDD – supported in 24 SFF or 12 LFF front end
 5. Power supply Power connection
 6. Power Supply Power LED
 7. HPE Flexible Slot Power Supply Bay 2 – 800w shown
 8. Power supply Power connection
 9. Power supply Power LED
 10. HPE Flexible Slot Power Supply bay 1 – 800w shown
 11. VGA connector
 12. Embedded 4x1GbE Network Adapter
 13. Dedicated iLO connector
 14. USB 3.0 connectors
 15. Unit ID LED
 16. Optional FlexibleLOM ports-shown:4x1GbE

نمای داخلی سرور اچ پی DL380 G9:

380 13 sapra hp 

 1. Fan cage shown with 6 standard Hot-plug fans 
 2. Optional HPE Smart Storage Battery
 3. MicroSD card slot
 4. Internal USB 3.0 connector
 5. Optional HPE Flexible Smart Array or SmartHBA-H240ar shown
 6. Hot Plug redundant HPE Flexible Slot Power supplies
 7. Connection for second riser
 8. Embedded 4x1Gbe NIC
 9. Primary PCIe riser , standard
 10. Optional Flexible LOM slot
 11. x4 SATA ports-1 and 2 
 12. 2Processors, heatsink showing , with HPE Smart Socket Guide
 13. DDR4 DIMM slots.Shown fully populated in 24 slots – 12 per Processor

 

 

 

 


HPE ProLiant DL380 Gen

سرور DL380 Gen 9، یکی از متنوع ترین رک سرورها است. و این امکان را دارد طبق نیاز خود این سرور را ارتقا دهید . ویژگی جدید هارد و ویژگی های مدیریت از راه دور، در آن بسیار قابل توجه است و در عین حال مصرف انرژی در آن کم است.  ProLiant DL380، همواره پرفروش ترین سرور اچ پی بوده است که به دلیل تنوع بی نظیر در آن است.

ویژگی:

DL380 Gen 9 همچنان از 22 پردازنده از خانواده v4/E5-2600 v3 پشتیبانی می کند اما با این حال، انتخاب پردازنده ساده شده است. در نتیجه شما می توانید با هزینه ای خوب، سخت افزاری مناسب با محیط کاری خود انتخاب نمایید. دارای حافظه پرسرعت DDR4 است و راندمان انرژی و تجهیزات ذخیره سازی در آن بهبود یافته است. این سرور اچ پی نسبت به سرورهای نسل قبل خود فضای بیشتری برای آپگرید دارند.

 cc

سی پی یو

سرور DL380 G9 قابلیت ساپورت سی پی یو های زیر را دارا می باشد:

Intel C610 -

Intel E5-2600v3 Family -

Intel E5-2600V4 Famiy -

  سرور DL380 G9دارای دو سی پی یو می باشد.

 rr

رم

ماکزیمیم ظرفیت و تعداد رم در (LRDIMM-3T)24*اسلات و RDIMM-768G))24*اسلات و *16(NVDIMM-128G)اسلات می باشد.

سرور DL380 G9قابلیت استفاده از رم های DDR4 از نوع Registered (RDIMM)و Load Reduced (LRDIMM)و (NVDIMM) Persistent Memory می باشد.

هارد

 hh

سرور DL380 G9از لحاظ سایز هارد به دو مدل زیر تقسیم می گردد:

26 SFF Driver bay (2.5" inch) که ماکزمم تعداد آن است.

15 LFF Driver bay (3.5" inch) که ماکزمم تعداد آن است.

که در صورت اضافه کردن Hard Drive Bays این امکان را داریم.

 سرور DL380 G9قابلیت استفاده از هارد های SAS/SATA/SAS SSD/ SATA SSD/ NVMe PCIe SSD را دارا می باشد.

کل سیستم از آرایه هوشمند B140i بهره می گیرد که از 10 هارد SATA و آرایه های RAID 5 پشتیبانی می کند. اضافه کردن کارت آرایه هوشمند P440ar، 12Gbps SAS را به ارمغان می آورد در نتیجه اگر به بیش از 8 هارد نیاز باشد، لازم نیست کارت RAID اضافی تری نصب شود. دارا بودن Form Factor، به معنی داشتن اسلات PCIe است. کش 2GB FBWC در آن آپشنال است و محتوای آن به وسیله باتری جدید و پربازده 96 واتی Li-Ion  محافظت می شود.

واضح ترین تغییرات در سرور DL380 Gen 9 مربوط به پنل جلویی آن است که دارای پیکربندی 8+8+8 است و در صورت نیاز، امکان اضافه کردن 8 هارد دیسک SFF را دارد. کنترلر P440ar تا 26 درایو SFF را پشتیبانی می کند.

 pp

پاور

اسلات HPE Flexible Slot Power Supplies (PSUs)  کارایی بسیار بالا تا 96% را فراهم می کند. لازم به ذکر است که کارایی آن مانند Slot PSUهای معمول است اما با کاهش 25 درصدی در سایز آن، فضای بیشتری در کیس سرور برای محاسبه و ارتباطات I/O فراهم می شود.

ترکیب پاورهای متفاوت در یک سرور می تواند باعث محدودیت یا غیرفعال شدن ویژگی های پاور مانند افزونگی پاور شود. برای اینکه مطمین باشید که از تمامی ویژگی های پاور بهره مند می شوید، باید تمامی پاورهای یک سرور، دارای خروجی های یکسان و نرخ کارایی یکسان باشند.

ماژول HPE Flexible Slot Battery Backup، پاور بک آپ است که به مدت یک دقیقه، 750 وات را فراهم می کند. اگر به صورت موازی پیکربندی شده باشد، تا 500 وات را نیز فراهم می کند.

ff

فن

2CPU:Totally 6 fans (2redundant)  

5 X USB Port :USB   
   Micro SD =I Micro SD

 سرور DL380 G9دارای یک   Slotبه جهت قرار دادن Micro SD می باشد.

 که دارای 5 پورت ،یک عدد در جلوی سرور و دو عدد در پشت سرور و دو عدد در داخل سرور می باشد.

خواندن 11912 دفعه

آماربازدید

درباره ما

اطلاعات درباره ما

فروشگاه سیسکو سویچز

خبرنامه

دریافت جدیدترین عناوین ورزشی از طریق ایمیل !!
بازگشت به بالا
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…