SAN استوریج HP

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

san

SAN استوریج HPیک شبکه با سرعت بالا می باشد که از تجهیزات ذخیره سازی اطلاعات که آنها نیز به نوبه خود به سرورهای HP سخت افزاری یا مجازی متصل شده اند تشکیل شده است. ساختار ذخیره سازی اطلاعات در این نوع شبکه ها به صورت Block Level می باشد که همین موضوع باعث می شود که نرم افزارهای کاربردی که بر روی سرورهای HP شبکه وجود دارند براحتی بتوانند از طریق شبکه به اطلاعات موجود در SANاچ پی دسترسی پیدا کنند..

سن استوریج HPبرای انجام دادن فرآیندهای بکاب گیری و پیاده سازی Disaster Recovery ها بسیار بسیار کارآمد هستند. در یک SANاچ پی شما می توانید براحتی اطلاعاتی را از هارد دیسک های اچ پی یک SAN اچ پی به SAN اچ پی دیگر منتقل کنید و در این میان حتی کوچکترین ارتباطی با سرور اچ پی اصلی مالک اطلاعات برقرار نکنید ، این یعنی عدم وابستگی اطلاعات به سرورها Hp و چنین قابلیتی Backup گیری را به شدت کارا می کند. تصور کنید که می خواهید یک Backup از اطلاعات موجود در هارد دیسک HP موجود بر روی سن HP تهیه کنید ، در حالت معمول و بر روی سرورهای HPفیزیکی این عملیات می تواند به شدت CPU های سرورHP را درگیر کند اما در چنین مواقعی اصلا CPU های سرور HPپردازشی را انجام نخواهند داد. برخی از SAN ها اچ پی از تکنولوژی های شبکه ای استفاده می کنند که می تواند به سن این قابلیت را بدهند که در فواصل طولانی نیز به سرویس دهی خود ادامه دهد ، تکنولوژی Fiber Channel از این دسته از تکنولوژی هاست ، شما می توانید دو عدد دیتا سنتر داشته باشید که بر روی هر کدام از آنها دو دستگاه سن استوریج HPداشته باشید و این دستگاه سن استوریج اچ پیاز طریق لینک های فیبر نوری اطلاعات را با همدیگر ریپلیکیت کنند و در نتیجه شما می توانید Backup های خود را در محل های بسیار دورتر از محل اصلی قرار گیری اطلاعات قرار دهید. با راه اندازی SAN storageاچ پی احتیاجی به استخدام نیرو زیادی نیست. و از همه بهتر اینکه با وجود SAN اچ پی شما می توانید سرورهای اچ پی خود را از طریق هارد دیسک های SANاچ پی بوت کنید و این باعث کاهش زمان بوت یک سیستم و از طرفی سهولت در جایگزینی سرورها خواهد شد.

خواندن 2587 دفعه

آماربازدید

درباره ما

اطلاعات درباره ما

فروشگاه سیسکو سویچز

خبرنامه

دریافت جدیدترین عناوین ورزشی از طریق ایمیل !!
بازگشت به بالا
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…